9 Kasım 2018 Cuma 21:25

Galatasaray HDI Sigorta’dan Beşiktaş maçı öncesi açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta’dan Beşiktaş maçı öncesi açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımımız, Vestel Venus Sultanlar Ligi 3. haftasında konuk edeceği Beşiktaş maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

Başantrenör Ataman Güneyligil ile oyuncular Aslı Kalaç, Hande Baladın ve Charlotte Leys, antrenman sonrası Alican Baykın’ın sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şöyle:

ATAMAN GÜNEYLİGİL

“Beklenmedik bir mağlubiyet aldık Ankara’da. Oyunun geneline baktığımızda üstün oynadık, sayılarla da zaten önde bitirmişiz ama setin sonunda özellikle 20. sayılardan sonra çok etkili servisler attılar. Dirençli ve genç bir takıma karşı oynadık. Tebrik ediyorum tekrar. Çok iyi oynadılar. Ellerini sıkmaktan başka çaremiz kalmadı. Hazırlıklarımıza hemen ara vermeden devam ettik. Beşiktaş maçına hazırız. Önemli iki maç oynadılar. Fenerbahçe ve Vakıfbank’a karşı mücadele ettiler. İyi bir takım, özellikle yabancıları çok iyi. Türk oyuncuları iyi, pasörleri iyi. Sıkı bir maç olacak bizim için. Oyundan kopmadan başlayıp, bitirmek isteyeceğiz.”

ASLI KALAÇ

“Beşiktaş’ın henüz galibiyeti yok ama çok iyi bir takım. Sezon başlamadan önce Balkan Kupası’nı aldılar. Karayolları mağlubiyetinden sonra bu maça çok iyi hazırlanıyoruz. Umuyoruz ki güzel bir sonuçla bu maçtan ayrılacağız. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz, bizi yalnız bırakmasınlar.”

HANDE BALADIN

“Seyir zevki çok yüksek bir maç olacağına eminim. Çok iyi mücadele eden bir takım Beşiktaş. Biz de ona göre önlemlerimizi alıp, elimizden gelenin en iyisini sahaya koyup daha sonra maçı kazanmak istiyoruz.”

CHARLOTTE LEYS

“İlginç bir maç olacak. İki takımında yeni oyuncuları var. Kendimize gelmek, toparlanmak ve maçı kazanmak istiyoruz.”