18 Aralık 2018 Salı 11:11

Maça doğru | Yenisei Krasnoyarsk - Galatasaray HDI Sigorta

Maça doğru | Yenisei Krasnoyarsk - Galatasaray HDI Sigorta

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımımız, 8’li Finaller Turu ilk maçında Yenisei Krasnoyarsk ile deplasmanda karşılaşacak.

CEV Cup 16’lı Final Turu’nda CSM Targoviste’yi her iki maçta da 3-0 mağlup ederek bir üst tura yükselen takımımız, 8’li Final Turu’nda Yenisei Krasnoyarsk ile eşleşti.

2019 CEV Kupası bayanlar kategorisinde ülkemizi temsil eden Galatasaray HDI Sigorta, 8’li Finaller Turu’ndaki ilk maçında 19 Aralık 2018 Çarşamba günü TSİ 15:00’te deplasmanda Rusya’nın Yenisei Krasnoyarsk takımına konuk olacak.

Takımımız, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurması halinde adını 2019 CEV Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak. Her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olması durumunda altın set kuralı devreye girecek.

İkinci maçın ardından 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’ndaki yerini alacak.

Galatasaray HDI Sigorta, turu geçmesi halinde 4’lü Finaller Turu’nda CSM Volei Alba Blaj (Romanya) – VK Prostejov (Çekya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

CEV Cup 8’li Final Turu rövanş maçı ise 22 Ocak 2019 Salı günü saat 19:00’da Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.