23 Eylül 2022 Cuma 13:29

Başantrenör Umut Çakır: “İzmir’deki taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyoruz”

Başantrenör Umut Çakır: “İzmir’deki taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın, Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda oynayacağı Develi Belediye mücadelesi öncesi Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Umut Çakır ve Takım Kaptanı Selçuk Keskin, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Kupa Voley’e kazanarak başlamak istediklerini belirten Umut Çakır, şunları söyledi:

“Rakip ligdeki kuvvetli rakiplerden biri, zor bir maç olacağını düşünüyorum. İki taraf da ilk defa resmi maç oynayacaklar. İnşallah Kupa Voley’e kazanarak başlamak istiyoruz. İzmir’deki bütün Galatasaraylıların gelebileceği bir saatte maç. Taraftarlarımızı yanımızda istiyoruz. Taraftarımızın desteğiyle iyi bir oyunla galip gelmek istiyoruz.”

Takım olarak hazır olduklarını söyleyen Selçuk Keskin ise “Çok heyecanlıyız. Bugün ilk resmi maçımıza çıkacağız. Kupa Voley’de iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Çok iyi hazırlandık. Uzun bir hazırlık dönemi geçirdik. Geçen hafta da hazırlık turnuvası yaptık. Şimdi tam takım olarak hazırız. Tüm dikkatimizi, konsantrasyonumuzu maça çevirdik. Son taktik antrenmanımızı yapacağız. İzmir’de güzel bir taraftarımız var. Onları maça davet ediyorum. Güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu senenin çok keyifli bir sene olmasını temenni ediyoruz. İnşallah hayal ettiğimiz, hedeflediğimiz yerlere ulaşabiliriz. Güzel bir ekibimiz var. Tüm İzmirli taraftarımızı maça bekliyoruz. Biz onlar için buradayız. İnşallah hedeflediğimiz galibiyeti alırız. Tek amacımız taraftarımızı mutlu etmek. Onları mutlu edecek bir ekip var. Çok çalıştık, iyi çalıştık. Bugün galibiyetler serisine başlangıç yapmak istiyoruz. Maça gelemeyen taraftarlarımız da Galatasaray Televizyonu ekranlarından maçlarımızı takip edebilirler.” ifadelerini kullandı.