18 Kasım 2016 Cuma 20:09

Filenin Aslanları’ndan derbi öncesi açıklamalar

Filenin Aslanları’ndan derbi öncesi açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı oyuncuları, yarın deplasmanda oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

Sportif Menajer Can Ayvazoğlu, Kaptan Hüseyin Koç ve oyuncumuz Zbigniew Bartman’ın açıklamaları şu şekilde:

Can Ayvazoğlu

"Ligdeki sıralama açısından önemli olması yanı sıra 2 kulüp arasında süre gelen rekabet açısından da çok önemli bir maç. Bu büyük derbinin deplasmanda olmasından doğan, üzerimizdeki baskının da hepimiz farkındayız. Takım olarak her şeyimizi verip galibiyet ile dönmek istiyoruz."

Kaptan Hüseyin Koç

"Öncelikle spor camiasının başı sağolsun Kervin Piñerua’ya Allah’tan rahmet acılı ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım derbi sadece voleybolun ön plana çıktığı performansların konuştuğu bir maç olur. Fenerbahçe kaptanı Selçuk ile 25 yıllık bir arkadaşlığımız dostluğumuz var 2 saat rakibiz ama maçtan sonra dertleştiğim kardeşimdir. Maçın dostluk içinde, izleyen insanların da sadece spor sevgisi saygısıyla rekabeti izlemelerini dilerim. Umarım iki kulüp arasındaki 100 yılı aşkın rekabet sevgi saygıyla devam eder."

Zbigniew Bartman

"Önümüzde büyük bir derbi var. Zor bir sahada maça çıkacağız fakat kazanmak için her şeyi yapıp taraftarımızı mutlu edeceğiz."