25 Kasım 2019 Pazartesi 12:17

“Önümüzdeki maçları da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz”

“Önümüzdeki maçları da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, Axa Sigorta Efeler Ligi 8. haftasında Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk ettiği Spor Toto’yu 3-0 mağlup etti.

Galibiyet sonrası Başantrenörümüz Nedim Özbey, kaptanımız Selçuk Keskin ve oyuncumuz Vahit Emre Savaş, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

“İyi başladık maça. Oliver’ın çok üstün bir oyun gücü vardı. Onun böyle dönüşü bizi çok mutlu ediyor ilerisi için. Bu tempolu maçlarda teknik ağırlıkla oynayan Yasin, Burutay ve Oleg gibi oyuncularda sıkıntılar yaşıyoruz. Çok tempolu maçlar oynadık. Biz de bu şekilde 3 günde bir maç oynamayı artık ona göre çalışma yapmayı, ona göre dinlenmeyi ve forma sokmayı öğrendik. Yorucu ve uzun bir deplasman olacak. Herkes kendi sahasında aslan. Fenerbahçe maçında izledim Sorgun’u çok iyi oynuyorlar. O maçı da almak için gidiyoruz.”

SELÇUK KESKİN

“Çok yoğun bir tempoda oynuyoruz. 3 gün önce Ankara’da Ziraat Bankası karşısında kötü bir mağlubiyet almıştık. Hatalarımızı düzeltip bu maçta kendi seyircimizin önünde güzel bir galibiyet aldık. Spor Toto bu sene iyi bir takım, favori bir takım. Biz ev sahibi avantajımızı iyi bir şekilde kullandık. Şimdi önümüzde Sorgun maçı var. Önümüzdeki maçları da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.”

VAHİT EMRE SAVAŞ

“Geçen haftaki mağlubiyetten sonra bu galibiyet bizim için iyi oldu. Moral depoladık takım olarak. Yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum, herkesin eline emeğine sağlık.”