12 Mart 2012 Pazartesi 15:49

Bayan Voleybol Takımımız Florya'daydı

Bayan Voleybol Takımımız Florya'daydı

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Yönetim Kurulu Üyeleri ve futbol takımıyla yemekte buluştu.

Cev Kupası yarı finalinde Tomis Constanta'yla deplasmanda önemli bir maça çıkacak bayan voleybolcular Romanya yolculuğu öncesi Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahim Albayrak, Mehmet Cibara, Sedat Doğan, Ahmet Ocaklı ile Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim ve futbolcularla bir araya geldi.

Futbol takımı ve bayan voleybol takımını kaynaştıran yemekte birlik beraberlik mesajları verildi. Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, Teknik Direktör Fatih Terim, Antrenör Dragan Nesic ile sarı kırmızılı oyuncu Eleonora Lo Bianco gerçekleştirilen yemek organizasyonuyla ilgili GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

Adnan Öztürk, Galatasaray’ın sevgi ve saygı ailesi olduğunu belirtirken, “Galatasaray’ın temeli sevgi üzerine kuruludur ve Galatasaray çok büyük bir ailedir. Dün basketbolcularımız Türkiye Kupası’nı aldılar. Galatasaray büyük bir aile ve sevgi saygı ailesidir. Bu da Galatasaray’da yaşanmaya başladığı zaman takımı zirveye taşıyor. Şimdiden bütün voleybolcularımıza şans diliyorum. İnşallah hep beraber Milano’daki finale gideceğiz” dedi.

Hep beraber tek yürek olduklarının altını çizen Mehmet Cibara, “Fatih Terim Hocamızın bu jestine çok teşekkür ediyoruz. Her zamanki nezaketiyle bizi davet etti. Biz de inşallah iyi bir sonuçla ikinci maçta onları Burhan Felek Spor Salonu’nda ağırlarız. Arada da bir derbi maçımız var, umarım onu da beraber kutlarız. Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Abdürrahim Albayrak, Sedat Doğan, Ahmet Ocaklı, hep beraber tek yürek olduk. Kulübümüzün başarısı için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Her kulvarda, her zaman her yerde bir bütün olarak hareket etmenin önemine dikkat çeken Fatih Terim, “Başarılı bir takımımızı burada görmekten son derece mutluyum. Galatasaraylı futbolcu ya da voleybolcu değil, Galatasaraylı sporcu olarak bakmak lazım. Onları burada görmek, beni de takımı da çok mutlu etti. Onlar da bizi umarım salonlarda görecekler. Elimizden geldiği kadar gidiyoruz ama bundan sonra daha sık gideceğiz. Onları yakından tanıdığım için çok mutlu oldum. Gerek teknik heyet, gerekse sporcular Sayın Yöneticimiz Mehmet Cibara başkanlığında gayet güzel bir kafile. Onları burada ağırlıyoruz. Zaten Galatasaray bu demek. Her yerde, her zaman, her kulvarda, saha içinde, saha dışında bir bütün olarak hareket edebilmek önemli. O yüzden çok mutluyum, onlara da buradan sevgilerimi gönderiyorum. Umarım çok daha başarılı olacaklar.”  ifadelerini kullandı.

Dragan Nesic, “Bu organizasyon için takımım ve kendim adına herkese teşekkür ediyorum. Teknik direktör Fatih Terim'le yan yana olmak benim için büyük onur. Bu yüzden çok mutluyum” derken, Lo Bianco ise “Burada olduğum için onur duyuyorum ve çok mutluyum. Daha önce teknik direktör ve oyuncularla tanışma fırsatımız olmamıştı. Umarım bu yemek CEV Kupası’nda bize şans getirir.” şeklinde konuştu.

Basın fotoğrafları için tıklayın.