Galatasaray Lukoil Card Özellikleri

Galatasaray Lukoil Card Özellikleri

GSLukoil Kartları, Lukoil istasyonlarından yakıt almak için kullanılan üzerinde kulübün onayladığı logo ve görseller olan kartlardır. Taraftara, satın aldığı her litre akaryakıt tutarı üzerinden kulübe ekonomik katkıda bulunma fırsatı sağlar. GSLukoil kartını alan taraftarlarımız aynı zamanda ödemeleri sırasında anında %4’e varan indirim avantajından yararlanma olanağına sahip olacaktır.

GSLukoil Kartları kampanyaya katılan GSSTORE mağazaları, programa katılan Lukoil istasyonları, Lukoil resmi websitesi, stadyumlar ve Lukoil Çağrı Merkezinden (444 45 85) temin edilebilir.

Kart aktivasyonu, kartın arka tarafındaki barkod, cep telefonunuzdaki barkot tanıma uygulamasına okutarak, açılan websitesi üzerinden yapılabilir. Veya, SMS ile AKTIF boşluk kart numarası boşluk ad – soyad bilgilerini yazılıp, 0532 752 05 85’e kısa mesaj atarak da aktive edilebilir. Bir diğer alternatif olarak, web sitesi üzerinden aktive etmek içinhttp://www.lukoil.com.tradreslerine girilerek form doldurmak yeterlidir.