Sutopu Altyapı Sporcu Kadroları

Sutopu Altyapı Sporcu Kadroları

U19 ERKEK TKAIM

  1. Doruk Üçer
  2. Kaan Gezgüç
  3. Ekin Erkaplan
  4. Yağız Mol
  5. İlhan Cem Görseval
  6. Kağan Ege Ferik
  7. Toğan Özbek
  8. Özgür İzcan
  9. Bartu Olcay
  10. Tulga Kağan Temel
  11. Alp Kuşçu
  12. Derin Kalkancı
  13. Hamdi Alper Biricik
  14. Atahan Karagöz
  15. Mert Ali Yener
  16. Metin Karabenli
  17. Refik Dağhan Ör
  18. Umut Arman Sonay
  19. Gökalp Ergüven

U19 BAYAN TAKIM

  1. Almila Bengi Caloni
  2. Doğa Rabia Cengiz
  3. Duru Danişmend
  4. Eylül Erkaplan
  5. Esra Acar
  6. Zeynep Ece Özgümüş
  7. Ecehan Gökçe Temel
  8. Selen Şakman
  9. Dilara Buralı
  10. Ecem Bozkurt
  11. Buse Örnekler
  12. İlayda Jasmine Koçak
  13. Naz Kendir

U17 ERKEK TAKIM

  1. Hamdi Alper Biricik
  2. Derin Kalkancı
  3. Atahan Karagöz
  4. Alp Kuşçu
  5. Tulga Kağan Temel
  6. Bartu Olcay
  7. Ekin Erkaplan
  8. Yağız Mol
  9. Umut Arman Sonay
  10. Gökalp Ergüven
  11. Kerem Özdemir
  12. Barkın Conkeroğlu
  13. Metin Karabenli
  14. Mert Ali Yener
  15. Bora Sarıoğlu
  16. Burak Saraç
  17. Refik Dağhan Ör
  18. Ömer Sezai Şaylı

U17 BAYAN TAKIM

  1. Duru Danişmend
  2. Naz Kendir
  3. Doğa Rabia Cengiz
  4. Eylül Erkaplan
  5. Selen Şakman
  6. Mercan Fazlıoğlu
  7. Zehra Deniz Sezgün
  8. Esra Acar
  9. Ecem Bozkurt
  10. Elif Gürelli
  11. Eda Binkanat
  12. İlayda Jasmine Koçak
  13. Buse Örnekler
  14. Lisa Navaro
  15. Güneş Circi

U15 ERKEK TAKIM

  1. Metin Karabenli
  2. Mert Ali Yener
  3. Bora Sarıoğlu
  4. Burak Saraç
  5. Refik Dağhan Ör
  6. Can Odyakmaz
  7. Ömer Sezai Şaylı
  8. Ali Sıtkı Şaylı
  9. Kemal Ata Caferli
  10. Mert Ali Özdenvar
  11. Can Özkok
  12. İsmail Görkem Çolak
  13. Oğuz Ekin Emir
  14. Eren Sulukan
  15. Taha Keray Gürkan
  16. Tibet Gül

U15 BAYAN TAKIM

  1. Elif Gürelli
  2. Eda Binkanat
  3. Nehir Şenparlak
  4. Nehir Özdemir
  5. Lisa Navarro
  6. Güneş Circi
  7. Nil Tokyay
  8. Selin Nazlıoğlu
  9. Defne Seymen
  10. Lara Panza
  11. Naz Özdemir
  12. Irmak Özpekinsel
  13. Ecem Sulukan
  14. Mercan Fazlıoğlu
  15. Leyla
  16. Anastasia Ateş
  17. Dora Kalkancı
  18. Naz Kendir
  19. Duru Danişmend
  20. Ece Hürmeriç

U13 ERKEK TAKIM

  1. Burak Erginol
  2. Orhan Arda Alpman
  3. Ali Hamza Erdağ
  4. Mithat Onur ayaksız
  5. Ali Çınar Nuray
  6. Sarp Alponat
  7. Derin Sarp Aral
  8. Emre Atamer
  9. Batu Kılıç
  10. Abdullah Oğuz Şengül
  11. Doğu Kağan Duraklıoğlu
  12. Samet Çalışkan
  13. Selçuk Deniz Görseval
  14. Can Poyraz Canıtez
  15. Arman Selviboy
  16. Kemal Deniz Teke
  17. Oğuzkağan Alper
  18. Mert Kerem Nazikoğlu
  19. Mehmet Fatih Aydın
  20. Eren Akkuş
  21. Mert Pekmen
  22. Mehmet Emir Aksoy
  23. Han Kerim Şahin
  24. Şevket Ömer Bozkuş 

U11 ERKEK TAKIM

  1. Mert Avcı
  2. Emre Karataban
  3. Kerem Kabalay
  4. Emin Togan İşçioğlu
  5. Alp Karaoğlu
  6. Alp Ateş
  7. Sarp Ata Kabil
  8. Kaan Alponat
  9. Umut Varinli
  10. Mert Şahin
  11. Demir Gülsoy
  12. Doğu Alp Aral
  13. Sarp Berat Özkan
  14. Demir Bayrak
  15. Mehmet Canbesler
  16. Emre Temurlenk
  17. Dünya Hakgör
  18. Deniz Çelik
  19. Poyraz Efe Gürkan
  20. Arın Ağca
  21. Bora Biket
  22. Ender Saraç
  23. Batu Kozacıoğlu
  24. Demir Pınarlı