20 Şubat 2024 Salı 14:00

Bitexen Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı!

Bitexen Antalyaspor maçı biletleri satışa çıktı!

Futbol takımımız Trendyol Süper Lig 27. Hafta maçında, 26 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 20.00’de Bitexen Antalyaspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’da karşı karşıya gelecek. Maçın biletleri 20 Şubat Salı günü saat 14.00 itibarıyla passo.com.tr ve passo uygulamasından GS Bonus Kart sahiplerine öncelikli olarak satışa sunuldu.

Bilet satışları, 20 Şubat Salı günü saat 14.00‘te, GS Bonus kart sahiplerine öncelikli olup; 21 Şubat Çarşamba  günü saat: 11.00’de Galatasaray logolu passolig kartlarına satışasunulacaktır.

Bilet satın almak için tıklayın!

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2024-2025 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

 • Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
   
 • Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
   
 • Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
   
 • Rams Park Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.
   
 • Çağrı Merkezi no: 444 1905
   
 • Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
   
 • Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
   
 • Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
   
 • Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
 • 0-6 yaş ücretsizdir.
   
 • E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.
   
 • 6222 Sayılı kanuna göre ilgili federasyon, spor kulüpleri ve yetkili diğer kişiler tarafından uygun görülen yerler ve görevliler dışında bilet satışı yapılamaz. Bu sebeple taraftarlarımıza kanun uyarınca yetkili kılınmamış kişi ve kurumlardan bilet satın almamaları gerektiği ve bu yolla bilet satışının yasal olmadığı bu şekilde bilet satanlar hakkında altı aydan bir yıla kadar hapis ve yüz günden iki bin güne kadar adli para cezası almaları ve değerinin üstünde bilet satanların da bir yıldan üç yıla kadar hapis ve iki yüz eli günden beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılabilirler.