7 Şubat 2024 Çarşamba 12:18

Sahamız Yavru Aslanlarla Doluyor, Küçüklerimizin Hayali Gerçek Oluyor

Sahamız Yavru Aslanlarla Doluyor, Küçüklerimizin Hayali Gerçek Oluyor

Miniklerimiz için Seremoni Töreni’ni bir bayram gününe dönüştürüyoruz. Sadece futbolcu abileriyle sahaya çıkmakla kalmayacaklar, unutulmaz hatıralar da biriktirecekler.

YAVRU ASLAN SEREMONİ TÖRENİ İÇERİĞİNDE NELER VAR?

* Yavru Aslanlarımız seremonide futbolcular ve maçın hakemleriyle Galatasaray için el ele verecek, sahaya birlikte çıkacaklar.

* Bizler, yapacağımız fotoğraf çekimiyle bu unutulmaz anları onlar için kaydedeceğiz. Çekilen bu fotoğrafları, velinin mail adresine wetransfer linkiyle göndereceğiz.

* Yavru Aslanımız ve velisi sahip olacakları 2 adet maç bileti sayesinde 90 dakikayı Batı 223 Blok’ta coşkuyla takip edecekler.

* Müze ve stadyum turu ile Yavru Aslanlarımızın Sarı Kırmızı’yla olan bağı güçlenecek, yavrularımız şanlı tarihimizi yakından tanıyacak.

* Yavru Aslanımız, üzerinden çıkarmak istemeyeceği Metin Oktay forma seti hediyesine sahip olacak.

* Yavru Aslanlarımızı, günün anısına tasarladığımız hatıra biletlerle yolcu edeceğiz ve onlar da bu biletleri ileride kendi Yavru Aslanlarına göstermek için saklayacaklar.

Not: RAMS Başakşehir maçı seremoni ve sayılan diğer içerikler için gerekli katılım ücreti 26.500 TL’dir, ücret ile içerik tek maça mahsustur ve fiyat her maç değişecektir. Yavru Aslanların seremoniye hangi oyuncuyla çıkacakları kura ile belirlenecektir. Aşağıdaki link’ten katılım koşullarını inceleyebilir ve kişisel bilgilerinizi doldurarak başvuruda bulunabilir, iyzico linkinden ücretini kredi kartı yoluyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

Not 2: RAMS Başakşehir karşılaşmasının olduğu gün stadyumumuzdaki Galatasaray Müzesi kapalı olacağından, katılımcıların bu hakkı saklı tutulacak ve müzenin açık olduğu bir başka gün haklarını kullanmaları sağlanacaktır.