22 Ekim 2018 Pazartesi 16:48

ASUS Wolfteam Ligi’nde 3. hafta geride kaldı

ASUS Wolfteam Ligi’nde 3. hafta geride kaldı

ASUS Wolfteam Ligi’nde 1907 Fenerbahçe’yle liderliği paylaşan Galatasaray Espor Wolfteam, ligin 3. haftasında 1907 Fenerbahçe ve Dark Passage ile karşılaştı.

20 Ekim Cumartesi oynanan derbi mücadelesinde 1907 Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen takımımız rakibiyle yenişemedi ve mücadeleden 1 puanla ayrıldı. Şehir Meydanı haritasında oynanan ve oldukça yakın geçen ilk karşılaşmayı 9-7 ile 1907 Fenerbahçe kazandı. Depo haritasında oynanan ikinci karşılaşmayı daha iyi bir oyunla 9-6 kazanmayı başaran Galatasaray Espor Wolfteam, derbiden beraberlikle ayrıldı. Bu sonuçla birlikte Wolfteam’de Galatasaray Espor ile 1907 Fenerbahçe arasındaki beraberlik serisi devam etmiş oldu.

21 Ekim Pazar günü ise Dark Passage ile karşılaşan takımımız Üst Kodu haritasında oynanan ilk maçı oldukça baskın bir performans sergileyerek 9-1 kazandı ve seride 1-0 öne geçti. Nefesleri kesen ikinci maçta ise Dark Passage’yi Depo haritasında 9-8 mağlup eden Galatasaray Espor Wolfteam böylelikle ASUS Wolfteam Ligi’nde 3. haftayı 4 puanla tamamladı.

Oyuncularımızdan Emir “TheRebel” Karaduran ve Batuhan “Albert” Uçar geride bıraktığımız 3. haftayı değerlendirdi.

Emir “TheRebel” Karaduran: Bizim için şanssız bir hafta oldu. 1 beraberlik ve 1 galibiyet alarak ligin zirvesindeki yerimizi korumuş olsak da haftayı 2 galibiyetle kapatabilirdik. Tek hedefimiz kalan tüm maçlarımızı kazanarak şampiyonluğa ulaşmak.

Batuhan “Albert” Uçar: Ligin zirvesini rakiplerimizle paylaşıyoruz. Derbiden galibiyetle ayrılsaydık zirvede tek başımıza olabilirdik ancak olmadı. Basit hatalar yaptık, ilerleyen haftalarda bu hatalara yer vermeyeceğiz. Her bir maç kazanılacak 3 puan demektir. Kalan tüm 3 puanları toplamak ve şampiyon olmak istiyoruz.