30 Ekim 2022 Pazar 12:29

Galatasaray Espor Takımımızın forma ense sponsoru Metaverse VR oldu

Galatasaray Espor Takımımızın forma ense sponsoru Metaverse VR oldu

Kulübümüz, geliştirdiği projelerle oyun sektöründe hızlı bir yükseliş gösteren Metaverse VR ile yeni iş birliğine imza attı.

Bulunduğumuz yüzyıl içerisinde meydana gelen ve gelecek olan yeni teknolojik atılımların ve sürekli gelişimde bulunan oyun sektörünün içinde bulunan Metaverse VR, Galatasaray Spor Kulübü’nün Espordaki başarısını destekliyor. Metaverse VR, Galatasaray Espor Takımımızın forma ense sponsoru oldu.

Metaverse VR hakkında

6 Ocak 2022 tarihinden bu yana faaliyet sürdüren Metaverse VR firması, çok kısa bir sürede geliştirdiği projelerle yatırımcıların dikkatini çekerek hızlı bir yükseliş gösterdi. Öncelikle Pancakeswap merkeziyetsiz borsası üzerinden yatırım toplayan firma daha sonrasında sırasıyla Hotbit, MEXC ve Bitmart global borsalarında yerini aldı.

Şu anda yerli ve global borsalarla da görüşmelerini sürdüren Metaverse VR, kısa bir süre sonra “Play to Earn” oyununu tüm oyunseverler ile buluşturacak. Firma, eş zamanlı yürütülen projelerden "VR" projesi ile de spor kulüpleri ile iş birliği yapmaktadır.

Metaverse VR, Galatasaray Spor Kulübü ile yürütülen iş birliği kapsamında Galatasaray Futbol Takımı ve Nef Stadyumu içerisinde yapılan özel 360 derece çekimleri spor severlerle buluşturmaktadır.