29 Mayıs 2020 Cuma 10:01

Galatasaray Karakterleri Kafa Topu 2 Sahasında!

Galatasaray Karakterleri Kafa Topu 2 Sahasında!

Kulübümüz, çevrimiçi mobil spor oyunlarının dünyadaki en başarılı temsilcilerinden Kafa Topu 2 ile bir ortaklığa imza attı.

Sürpriz Galatasaray karakterlerinin Kafa Topu 2 platformunda; Galatasaraylılara özel ayrıcalıklarla parmaklarınızın ucunda olacağı bu yeni iş birliğiyle, Galatasaraylı olmanın ayrıcalığı her zaman olduğu gibi derinden hissedilecek. 

Dünya genelinde milyonlarca çevrimiçi oyuncusu olan, Türkiye’de ise çevrimiçi oyuncu sayısıyla Türkiye mobil oyun sektöründe en önde gelen Kafa Topu 2, enlerin ve ilklerin takımı Galatasaray’a özel geliştirmeleriyle sizler için artık hazır!

Galatasaray taraftarlarına özel bu iş birliğinde dikkatinizi çekecek bazı detayları şu şekilde;

• Sürpriz 5 Galatasaray karakteri ile sahada kıyasıya mücadele edebileceksiniz.
• Galatasaray’a özel bir kupa maç yaptığınız sahada boy gösterecek!
• Galatasaray futbol topu ile sahada oynanacak topu seçmek sizin kontrolünüzde!
• Galatasaray’a özel hazırlanmış emojiler ile rakiplerinize gözdağı vermek artık çok kolay!
• Takımımızın şanlı arması ve Aslan silüeti, rakip bulma ekranında tüm rakiplerinize şampiyonun kim olduğunu tekrar tekrar hatırlatacak!

Çevrimiçi oyun ve futbol tutkunu taraftarlarımızın kaçırmaması gereken Kafa Topu 2’yi oynamak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan linklerden iOS ya da Android cihazınız ile oyunu indirmek. 

Galatasarayımızın gücünü göstermek ve takımımıza özel paket tekliflerini değerlendirerek destek olmak için Kafa Topu 2 sahasında görüşmek üzere!

iOS: https://apps.apple.com/us/app/head-ball-2/id1193933380

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.masomo.headball2&hl=en