12 Haziran 2018 Salı 16:51

Galatasaray Wolfteam Takımı’ndan müze ve stadyum ziyareti

Galatasaray Wolfteam Takımı’ndan müze ve stadyum ziyareti

ASUS Wolfteam Ligi’nde normal sezonun tamamlanmasına iki hafta kala puan tablosunda ikinci sırada yer alan Galatasaray Wolfteam Takımı, Galatasaray Stadyum Müzesini ziyaret etti. Oyuncularımız müze ve stat turu sırasında bol bol fotoğraf çektirirken Galatasaray Tarihini anlatan kısa filmi de seyretti.

Galatasaray Wolfteam Takımı oyuncuları müze turu sonrası Yönetim Kurulu Üyemiz Erol Özmandıracı ile bir araya geldi. Erol Özmandıracı buluşma sonrası Galatasaray Televizyonu’na yaptığı açıklamada Espor’un çok genç bir spor olduğunu ve genç oyuncuların Galatasaray çatısı altında buluşmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yönetim Kurulu Üyemiz Erol Özmandıracı, “Takımımızın kurulalı kısa bir süre oldu. Gayet başarılı gidiyor. Şu an ASUS Wolfteam Ligi’nde 2. sıradayız. Bana sözleri var, inşallah sezonu şampiyon olarak kapatacağız. Gençlerimize güveniyoruz. Bu kadar genç çocuğu böyle önemli bir marka değeri arkasında oynarken görmek bana büyük heyecan veriyor. Geleceğimiz bu çocuklar. İnşallah başarılı olacağız” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Wolfteam’in Takım Menajeri Batuhan Tunç Tercan ise “Bu güzel organizasyon için Galatasaray Yönetimi’ne çok teşekkür ediyoruz. Müze turu gerçekleştirdik. Binlerce kupa var. Bizim en büyük amacımız Galatasaray tarihine ilk Espor kupasını getirerek tarihe geçmek. Her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın adını en başarılı şekilde temsil etmek istiyoruz. Tek hedefimiz şampiyonluk” açıklamasında bulundu.

Galatasaray Wolfteam’in Takım Kaptanı Furkan “TheBorewn” Tomruk ise “Has bir Galatasaraylı olarak daha önce de müzeye gelmiştim. Bu vesile ile tekrar burada bulundum. Tüylerim diken diken oldu. Takımımız çok iyi ilerliyor. Güzel antrenmanlar yapıyoruz. Play-Off’lar yaklaşıyor. Sezonu şampiyon tamamlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Oyuncularımızdan Emir "TheRebel" Karaduran müze turu ve sezon ile ilgili değerlendirmesini “Takımımıza güveniyorum. Emeğimizin karşılığını alacağımızı düşünüyorum. Şu anda lider durumda bulunan Fenerbahçe ile son maçta oynayacağız. İyi hazırlanıyoruz. Rakibi de tanıdığımız için kazanacağımızı düşünüyorum” derken geçtiğimiz haftalarda takıma katılan yeni transfer Selahattin ‘’Aidra’’ Yıldızhan, “Takımımıza yeni transfer oldum. Son derece gururluyum. Antrenmanlarımızı aksatmadan yapıyoruz. Takım olarak yönetim kuruluna söz verdik. İnşallah sezon sonunda emeğimizin karşılığını alacağız” sözleriyle görüş belirtti.