4 Temmuz 2018 Çarşamba 18:27

Maça doğru |Galatasaray Espor – HWA Gaming

Maça doğru |Galatasaray Espor – HWA Gaming

ASUS Wolfteam Ligi’nde normal sezonunun tamamlanmasının ardından yarı final mücadeleleri başlıyor. Normal sezonu 2. sırada tamamlayan Galatasaray Wolfteam ile ligi 3. sırada bitiren HWA Gaming yarı finalde kozlarını paylaşacak. Mücadele 5 Temmuz Perşembe günü saat 20:00’de başlayacak ve Youtube/Joygamewolfteam kanalından canlı yayınlanacak.

Galatasaray Wolfteam, normal sezonda çıktığı 14 mücadelede 9 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet alarak 31 puan toplamayı başarmıştı. HWA Gaming ise çıktığı 14 mücadelede 5 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet ile 21 puanı hanesine yazdırmıştı. 

Galatasaray, ligi 2. sırada bitirmesi nedeniyle yarı finallere direkt katılmaya hak kazanırken, rakibimiz HWA Gaming; ligi 3. sırada tamamlayarak play-off oynayıp yarı finale katılmaya hak kazandı.

Takımımız, normal sezondaki tek mağlubiyetini tekrar maçında HWA Gaming’e karşı almıştı. Normal sezonun ikinci yarısında oynanan mücadele ise 1-1’lik sonuçla tamamlanmıştı. 

Takımımızın kaptanı Furkan ‘’TheBorewn’’ Tomruk maç öncesinde yaptığı açıklamada ‘’Çok güzel bir sezon geçirdik. Sezonun başlangıcından itibaren tek hedefimiz şampiyon olmaktı. Şimdi ise finale bir adım uzaklıktayız. Takımca çok iyi hazırlandık, aklımızda tek bir düşünce var, galibiyet. Normal sezonda yenemediğimiz rakibimizi yarı finalde yenerek adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Taraftarlarımızdan da, bizi her zaman olduğu gibi en üst seviyede desteklemelerini bekliyoruz.‘’ ifadelerini kullandı.