5 Temmuz 2019 Cuma 19:48

Şampiyonluk Ligi’nde 5. Hafta Başlıyor

Şampiyonluk Ligi’nde 5. Hafta Başlıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi’nde çıktığı 8 karşılaşmada 5 galibiyet, 3 mağlubiyet alan League of Legends Takımımız, ligin 5. haftasında Royal Youth ve İstanbul Wildcats takımlarıyla karşılaşacak.

6 Temmuz Cumartesi 14.00’te oynanacak mücadelede ligin zirvesinde yer alan Royal Youth ile karşı karşıya gelecek takımımız, 7 Temmuz Pazar 15.00’te ise İstanbul Wildcats karşısında galibiyet arayacak. 6 Temmuz Cumartesi oynanacak Royal Youth mücadelesinin sona ermesiyle birlikte Yaz Mevsimi’nde sezonun ilk yarısını tamamlayacak takımımız, pazar günü oynanacak İstanbul Wildcats maçıyla birlikte ligin ikinci yarısını açmış olacak. 

Zirve yürüyüşünü emin adımlarla sürdüren takımımız haftayı iki galibiyet ile kapatarak mevsimin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Takımımızın alt koridor oyuncusu Şaban “Husky Rider” Köseoğlu, yaklaşan 5. hafta için değerlendirmelerde bulundu:

Bu hafta boyunca, geçen haftaki mağlubiyetimizin üzerine yoğunlaşıp hatalarımızı, sorunlarımızı düzeltmeye çalıştık. Antrenmanlarımızın verimli geçtiğini düşünüyorum. Bu hafta sonu çalışmamızın, antrenmanlarımızın meyvesini  alacağımıza inanıyorum.