6 Şubat 2017 Pazartesi 14:21

Vorborg: Kazanmaya yakın olan taraf biziz

Vorborg: Kazanmaya yakın olan taraf biziz

Galatasaray Esports takımı koçu Daniel Vorborg ve oyuncularımız bu akşamki Team AURORA karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 3. haftasının ikinci maçında bu akşam saat 20:00'de Team AURORA ile karşılaşacak sarı-kırmızılılarda koç Vorborg ve oyuncular kritik karşılaşma öncesi değerlendirmelerde bulundu.

İşte Team AURORA maçı öncesi açıklamalar:

Daniel Vorborg
Takıma yeni katılmama rağmen İstanbul'daki hayatımda her şey kusursuz gidiyor diyebilirim. Galakticos maçını kazanmamız takımın özgüvenini bir kat daha arttırdı. Seçim ekranında rakibimize üstünlük sağlamıştık bu da bizi bir adım öne çıkarmıştı. Takıma katılmadan önce Almanya'da oyuncuları yakından takip ediyordum. Bu yüzden tüm oyuncuların şampiyon havuzuna hakimim. Team AURORA maçı kolay olmayacak ama kazanmak için her türlü imkanı elimizde bulunduruyoruz, kazanmaya yakın olan taraf biziz.

Felix 'Abbedagge' Braun
Yeni gelen koçumuz ile daha güçlendik. Takım kompozisyonlarını yerine getirmeye başladık. Koçumuzun EU LCS deneyimlerinden mümkün olduğunca yararlanıyoruz. Team AURORA'nın oyununu birçok kez izledik. Maçı uzatmadan galibiyet alabileceğimizi düşünüyorum.

Sergen 'Broken Blade' Çelik
Ceza aldığım ve takımımı Galakticos maçında yalnız bıraktığım için gerçekten üzüldüm. Ceza almam bana ekstra motivasyon verdi ve Team AURORA karşısında elimden gelenin en iyisini yapacağım. Daha önceki performanslarımın üzerine koymak için benim için bu maç büyük bir fırsat.

Lamine 'Kanani' Khouani
Eski takım arkadaşlarıma karşı mücadele vereceğim için ayrı bir heyecan yaşayacağım. Bu heyecanımın performansımın önüne geçmeyeceğine ise eminim. Hatta bana ekstra motivasyon verebilir. Temiz bir oyunla maçı kazanmak istiyoruz.

Egehan 'Madagger' Özçelik
Taraftarlarımızın eleştirileri kendimi geliştirmem için bana itici güç oldu ve son maçlardaki performanslarıma yansıdı. Bugün de Team AURORA karşısında bu motivasyonla sağlam bir oyun sergilemek istiyorum, umarım kazanan taraf biz oluruz.

Arda 'KillerS' Subaşı
Madagger'ın artan performansı alt koridorda bizim de elimizi güçlendirdi. Galakticos karşısında takım oyunu ile birlikte tüm gücümüzü gösterdik ve 3 puanı aldık. Alt koridorda keza benim de performansım yükseldi ve tecrübemi vadiye şimdi daha rahat yansıtabiliyorum. Team AURORA karşısında mutlak galibiyet istiyoruz.