29 Temmuz 2019 Pazartesi 22:19

Yaz Mevsimi'nde 8. Hafta Geride Kaldı

Yaz Mevsimi'nde 8. Hafta Geride Kaldı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi'nde 8. hafta karşılaşmalarına çıkan takımımız 1907 Fenerbahçe ve Doğuş Üni Aurora'yı mağlup etti.

League of Legends Takımımız, 27 Temmuz Cumartesi günü derbi karşılaşmasında 1907 Fenerbahçe'yi net bir şekilde mağlup etmeyi başardı. Bu galibiyetle birlikte 1907 Fenerbahçe'yi League of Legends arenasında ilk kez mağlup eden takımımızda maçın en değerli oyuncusu yeni transferimiz Mustafa Kemal "Dumbledoge" Gökseloğlu olarak belirlendi. 7/1/4'lük Pyke oyunuyla etkili bir performans gösteren Dumbledoge, Galatasaray kariyerine de etkili bir başlangıç yaptı.

28 Temmuz Pazar ise Doğuş Üni Aurora ile karşılaşan takımımız rakibini yakın geçen bir mücadelenin ardından mağlup etti ve ikincilik yarışında çok önemli bir pozisyon elde etmeyi başardı. Doğuş Üni Aurora mücadelesinin en değerli oyuncusu, 6/1/9'luk Ahri performansıyla Lee "GBM" Chang-seok seçildi. 

Mevsimin 8. haftasını iki galibiyetle tamamlayan takımımız, ligin 9. haftasında Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth ile oynayacak. Şu anda 2. sırada yer alan takımımız iki karşılaşmanın birinden galip ayrılması durumunda diğer sonuçlara bakılmaksızın normal sezonu 2. sırada tamamlayacak.