28 Ağustos 2019 Çarşamba 16:39

Galatasaray Satranç Akademisi yeni sezona başlıyor

Galatasaray Satranç Akademisi yeni sezona başlıyor

Galatasaray Satranç Akademisi 2019-2020 sezonu eğitimlerine dev eğitmen kadrosu ile başlıyor. Galatasaray Satranç Akademisi’nde her seviyeden sporcuya satranç eğitimi, Türkiye’nin 5. kademe ilk ve tek antrenörü Uluslararası Usta Yakup Erturan başkanlığındaki uzman antrenör kadromuz tarafından sistematik şekilde verilmektedir.

İstanbul’daki eğitim yerlerimiz lokasyon olarak Avrupa Yakası’nda Levent, Anadolu Yakası’nda ise Ataşehir’de bulunmaktadır. Bandırma’da yoğun bir ilgi ile açılan kurslarımız bu sezon da eğitimlerine devam etmektedir.

Kurslarımız hafta sonu yapılmakta olup sporcumuzun seviye tespiti yapıldıktan sonra ikamet ettiği lokasyon dikkate alınarak uygun bir gruba yönlendirilmektedir.

Kurslarımıza yazılmak isteyen sporcularımızın ön kayıt için “Galatasaray Satranç Akademisi Kurs Kayıt Formu”nu doldurmaları yeterlidir. Formu dolduran sporcularımıza detaylı bilgi için geri dönüş sağlanacaktır.

Süratli, doğru ve çabuk düşünebilmeye yardımcı olan, planlı hareket etmenin önemini ve gerekliliğini kavratan, dikkatini tek konu üzerinde yoğunlaştırabilme alışkanlığını kazandıran, kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen, geliştiren satranç sporuna, tüm satranç severleri bekliyoruz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...