21 Mart 2019 Perşembe 21:05

Ataköy’de Galatasaray şöleni

Ataköy’de Galatasaray şöleni

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımız ve Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız play-off yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Takımlarımız 23 Mart Cumartesi günü play-off sıralaması için çok kritik mücadelelere çıkacak. İlk olarak saat 15:15’te parkeye çıkacak olan Yenilmez Armada, Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacağı derbi mücadelesinde 11 galibiyeti bulunan ve maç fazlasıyla takımımızın önünde altıncı sırada bulunan Beşiktaş Sompo Japan’ı ağırlayacak.

Saat 17:30’da sahaya çıkacak olan ve play-offlarda ev sahibi avantajına sahip olmak için mücadele eden Sarayın Sultanları, play-off yolunda büyük önem taşıyan karşılaşmada 17 galibiyet ile ligde üçüncü sırada bulunan Hatay Büyükşehir Belediye’yi Ahmet Cömert Spor Salonu’nda ağırlayacak. 

Takımlarımız, bu önemli mücadelelerde taraftarını desteğe bekliyor.

Üstelik Sinan Erdem Spor Salonu ve Ahmet Cömert Spor Salonu’na ulaşım artık çok daha kolay. Daha önce bulunan Metrobüs ve M1 Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hatlarının (Şirinevler durağı) yanı sıra taraftarlarımız artık Marmaray kullanarak da Ataköy’e ulaşım sağlayabilecek. Yeni açılan Marmaray Ataköy durağında inen taraftarlarımız 10 dakikalık yürüyüşle Sinan Erdem ve Ahmet Cömert’e ulaşabilecek. Böylece Anadolu yakasından gelecek olan taraftarlarımız için de ulaşım kolaylaşmış olacak.

Beşiktaş Sompo Japan maçına bilet almak için tıklayın.

Hatay Büyükşehir Belediye maçına bilet almak için tıklayın.