22 Eylül 2021 Çarşamba 15:00

Galatasaray NEF 2021-2022 Sezonu Kombineleri Satışta!

Galatasaray NEF 2021-2022 Sezonu Kombineleri Satışta!

Yeni yapılanmasıyla çehre değiştiren Galatasaray NEF Basketbol Takımımızı yeni sezonda salonlarda izlemeye çok az kaldı!

2021-2022 sezonunda ING Basketbol Süper Ligi ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız iç saha maçlarını kapsayan kombine biletleri satışa sunuldu. 

2021 yaz döneminde ana isim sponsorumuz NEF’in desteğiyle taraftarını heyecanlandıran erkek basketbol takımımız, Avrupa ve Türkiye’de ses getiren bir transfer dönemi geçirdi. Son EuroCup şampiyonu olarak takımımıza katılan Dee Bost ve İspanya’da geçirdiği önemli sezonun ardından sarı kırmızılı formayı giyecek Melo Trimble ile ekibimiz kısa rotasyonuna kalite katarken DeVaughn Akoon-Purcell, Kerry Blackshear Jr. ve David Kravish gibi öne çıkan diğer transferleriyle yabancı rotasyonunu tamamladı. Türk basketbolunun geleceğini şekillendirecek isimlerden biri olan Sadık Kabaca ile birlikte Ege Arar, Rıdvan Öncel ve Okben Ulubay gibi basketbolumuzun önemli isimleriyle anlaşan Galatasaray NEF, kulübümüzün efsane başantrenörü Ekrem Memnun ile de yola devam ediyor. Hazırlık döneminde oynadığı maçlarda tempolu ve heyecan verici bir basketbol vadeden Galatasaray NEF’in Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacağı her iç saha maçında taraftarlar birbirinden keyifli maçlara tanık olma şansına sahip olacak. 2019-2020 sezonunda kombinesi olan taraftarlarımıza %10 yenileme indirimi yapılacaktır.

Kombineler 250 TL’den başlayan cazip fiyatlarla 22.09.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da www.passo.com.tr üzerinden satışa çıkıyor.

Kombine satın almak için TIKLAYIN!

World, Bonus, Axess, Maximum, Paraf, CardFinans, Bankkart Combo kartlara %7 vade farklı 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

İndirim hakkından yararlanacak taraftarlarımız ile öğrenci kombinesi almak isteyen taraftarlarımızın (güncel öğrenci belgesini öğrenim gördüğü okul veya e-devlet sistemi üzerinden alabilecekleri belgeyi ibra etmeleri gerekmektedir) işlemleri Ali Sami Yen Spor Kompleksi Kombine Ofisinden yapılacaktır. 

2021-2022 Sezonunda basketbol müsabakalarında uygulanacak Covid-19 tedbirlerini okumak için TIKLAYIN!

21/22 sezonu Galatasaray Nef kombine satışları sadece www.passo.com.tr üyeliği olan taraftarlara yapılacak olup, kombine satışlarında Passolig zorunluluğu aranmamaktadır. Kombine satın alan taraftarlar için ayrıca fiziksel bir kombine kart üretilmeyecek olup, kombine sahipleri koltuklarını passo.com.tr ya da Passo Mobil uygulamasında görüntüleyecek ve Galatasaray Nef'in bu sezon iç sahada oynayacağı tüm karşılaşmalar için Passo hesaplarında oluşacak ayrı PDF biletler ile müsabakalara akıllı telefonlarını kullanarak giriş yapabileceklerdir. Akıllı telefon kullanmayan kombine sahipleri, PDF biletlerin çıktısını alarak giriş yapabileceklerdir.

Kombine Görüntüleme ve Maçlara Giriş:

2021 - 2022 sezonu Galatasaray Nef kombine sahipleri kombinelerini www.passo.com.tr sitesi ve Passo Mobil Uygulama üzerinden görüntüleyebilirler. 

Kombinenizi görüntülemek ve maça giriş yapmak için;

www.passo.com.tr üzerinden giriş;

 1)  www.passo.com.tr web sitesine üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan üyelik ismine tıklanır.

2) Açılan Profilim sayfasından Kombinelerim, ardından da Etkinlik Kombinelerim sekmesi seçilir.

3) Kombine bilgilerinizin altında kombinenizi kullanabileceğiniz aktif maç/maçlar listelenir.

4) Giriş yapmak istediğiniz maç seçilir ve PDF indir butonu tıklanır.

5) Ekranınıza gelen PDF bilet ile maça giriş yapabilirsiniz.

Not:Kombine Sahipleri giriş yapacakları karşılaşmalara ait maç giriş barkodlarını karşılaşmalar satışa açıldıkça göreceklerdir. Her karşılaşma için ayrı bir barkod oluşacaktır. Aynı barkod diğer karşılaşmalarda kullanılamaz.

Passo Mobil Uygulama ile giriş;

1) Passo mobil uygulamasına üye girişi yaptıktan sonra sağ alt köşede yer alan Hesabım ismine tıklanır.

2) Açılan Profilim sayfasından Kombinelerim sekmesi seçilir.

3) Kombine bilgilerinizin altında kombinenizi kullanabileceğiniz aktif maç/maçlar listelenir.

4) Giriş yapmak istediğiniz maç seçilir ve PDF indir butonu tıklanır.

5) Ekranınıza gelen PDF bilet ile maça giriş yapabilirsiniz.

Not:Kombine Sahipleri giriş yapacakları karşılaşmalara ait maç giriş PDF Biletlerini karşılaşmalar satışa açıldıkça göreceklerdir. Her karşılaşma için ayrı bir PDF Bilet oluşacaktır.

Kombine ofis çalışma saatleri:
Hafta içi 
09.00 – 17.00
Kombine ofis telefon: 0212 305 19 36
E-Mail: basketkombine@galatasaray.org