7 Ocak 2023 Cumartesi 12:15

Galatasaray Nef 2022-2023 Sezonu ikinci yarı kombineleri satışta!

Galatasaray Nef 2022-2023 Sezonu ikinci yarı kombineleri satışta!

Basketball Champions League ve Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde büyük hedefler ile yoluna devam eden Galatasaray Nef, Dee Bost, Dylan Ennis, Sadık Kabaca, Angelo Caloiaro ve Göksenin Köksal’lı kadrosunu Tyrus McGee ve son olarak Dusan Ristic’i transfer ederek güçlendirerek sezonun ikinci yarısına ve Top16 Turuna hazır.

Avrupa’da ve ligde sonuna kadar gitmek isteyen Galatasaray Nef, son topa kadar birlikte savaşmak için geçtiğimiz sezon Basketbol Süper Ligi yarı final serisinde olduğu gibi bir tane bile boş koltuk bırakmadan takımımıza büyük ilgi gösteren Galatasaray taraftarının desteğini sezonun kalan kısmında da hissetmek istiyor.

Galatasaray basketbolunu inşa etme odaklı bir yaklaşımını devam ettiren takımımız bu sezonda en büyük desteğini her zaman olduğu gibi taraftarından alacak. Geçtiğimiz sezonu kapalı gişe olarak kapattığımız Sinan Erdem tribünlerinde taraftarlarımız, parkede oyuncularımızla birlikte son saniyeye kadar oyunun ve mücadelenin bir parçasında sen ol, Galatasaray basketbolunun yanında ol!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ilk yarısındaki son iç saha maçımız olan 14. hafta karşılaşması Yukatel Merkezefendi Belediyesi maçında da geçerli olacak olan ikinci yarı kobinelerinden satın almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Kombine satın almak için tıklayın!

Kombine bilet satın alma:

22/23 sezonu Galatasaray Nef kombine satışları sadece www.passo.com.tr üyeliği olan taraftarlara yapılacak olup, kombine satışlarında Passolig zorunluluğu aranmamaktadır. Kombine satın alan taraftarlar için ayrıca fiziksel bir kombine kart üretilmeyecek olup, kombine sahipleri koltuklarını passo.com.tr ya da Passo Mobil uygulamasında görüntüleyecek ve Galatasaray Nef'in bu sezon iç sahada oynayacağı tüm karşılaşmalar için Passo hesaplarında oluşacak ayrı PDF biletler ile müsabakalara akıllı telefonlarını kullanarak giriş yapabileceklerdir. Akıllı telefon kullanmayan kombine sahipleri, PDF biletlerin çıktısını alarak giriş yapabileceklerdir.

World, Bonus, Axess, Maximum, Paraf, CardFinans, Bankkart Combo kartlara %7 vade farklı 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

Kombine Görüntüleme ve Maçlara Giriş:

2022 - 2023 sezonu Galatasaray Nef kombine sahipleri kombinelerini www.passo.com.tr sitesi ve Passo Mobil Uygulama üzerinden görüntüleyebilirler. 

Kombinenizi görüntülemek ve maça giriş yapmak için;

www.passo.com.tr üzerinden giriş;

 1)  www.passo.com.tr web sitesine üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan üyelik ismine tıklanır.

2) Açılan Profilim sayfasından Kombinelerim, ardından da Etkinlik Kombinelerim sekmesi seçilir.

3) Kombine bilgilerinizin altında kombinenizi kullanabileceğiniz aktif maç/maçlar listelenir.

4) Giriş yapmak istediğiniz maç seçilir ve PDF indir butonu tıklanır.

5) Ekranınıza gelen PDF bilet ile maça giriş yapabilirsiniz.

      Not: Kombine Sahipleri giriş yapacakları karşılaşmalara ait maç giriş barkodlarını karşılaşmalar satışa açıldıkça göreceklerdir. Her karşılaşma için ayrı bir barkod oluşacaktır. Aynı barkod diğer karşılaşmalarda kullanılamaz.

Passo Mobil Uygulama ile giriş;

1) Passo mobil uygulamasına üye girişi yaptıktan sonra sağ alt köşede yer alan Hesabım ismine tıklanır.

2) Açılan Profilim sayfasından Kombinelerim sekmesi seçilir.

3) Kombine bilgilerinizin altında kombinenizi kullanabileceğiniz aktif maç/maçlar listelenir.

4) Giriş yapmak istediğiniz maç seçilir ve PDF indir butonu tıklanır.

5) Ekranınıza gelen PDF bilet ile maça giriş yapabilirsiniz.

Not: Kombine Sahipleri giriş yapacakları karşılaşmalara ait maç giriş PDF Biletlerini karşılaşmalar satışa açıldıkça göreceklerdir. Her karşılaşma için ayrı bir PDF Bilet oluşacaktır.

Kombine ofis çalışma saatleri:
Hafta içi
09.00 – 17.00
Kombine ofis telefon: 0212 305 19 36
E-Mail:basketkombine@galatasaray.org