13 Ekim 2021 Çarşamba 15:46

Galatasaray Nef - Bahçeşehir Koleji maçı biletleri satışta!

Galatasaray Nef - Bahçeşehir Koleji maçı biletleri satışta!

Galatasaray Nef’in ING Basketbol Süper Ligi 4. haftasında oynayacağı Bahçeşehir Koleji maçının biletleri satışa çıktı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda 16 Ekim Cumartesi günü oynanacak mücadelenin başlama saati 18.00.

Yenilenmiş kadrosuyla ligde ve Avrupa’da güçlü bir başlangıç yapan Galatasaray Nef, taraftarlarını Sinan Erdem'e bekliyor. Yeni transferleriyle, efsane başantrenör Ekrem Memnun önderliğinde bambaşka bir hüviyete bürünen Galatasaray Nef, büyük heyecana ve çekişmeye sahne olan maçlarında taraftarıyla bütünleşmek istiyor. 

Bilet satın almak için TIKLAYIN

2021-2022 Sezonunda basketbol müsabakalarında uygulanacak Covid-19 tedbirlerini okumak için TIKLAYIN.

Müsabakalara sadece ev sahibi takımın seyircileri alınacak ve misafir takımın seyircilerinin salona girişlerine izin verilmeyecektir.

Aşı takvimini tamamlamış seyirciler son aşı tarihini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınabilmektedir.

Covid-19 geçirmiş ve izolasyon süreçlerini tamamlamış seyirciler 180 gün süre ile salonlara alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamış ve henüz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış seyirciler, müsabakalardan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla salona alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamamış seyirciler hiçbir suretle seyirci olarak salonlara alınamamaktadır.

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymayan seyirciler salonlara alınamamaktadır.

Seyircilerin salona girişlerinde bilet kontrolü ile birlikte HES kodu kontrolü de yapılacak olup, yukarıda belirtilen kriterlere uyulmaması halinde seyirciler salonlara alınamayacaktır.