23 Kasım 2022 Çarşamba 22:32

Hapoel Holon galibiyetinin ardından açıklamalar

Hapoel Holon galibiyetinin ardından açıklamalar

Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis, Basketbol Şampiyonlar Ligi’ndeki Hapoel Holon galbiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Performans olarak takımın hala beklediği seviyede olmadığını ifade eden Koç Pistiolis, iyi yolda olduğumuzu da işaret etti.

Andreas Pistiolis’in maç değerlendirmesi şu şekilde:

Çok güzel bir maç oldu. Çok güçlü bir rakibe karşı oynadık. Aynı zamanda yapmamız gereken şeyleri sahaya yansıttığımız bir maç oldu. Hala beklediğimiz performansın altındayız ama sakatlıktan dönen ve takıma yeni katılan oyuncularımız olduğunu göz önüne aldığımızda bu normal; ancak iyi yoldayız.” 

“Zorlandığımız maçlar oldu. İşler istediğimiz gibi gitmediğinde odaklanıp yolumuza bakmamız gerekiyordu. Bu süreçte karakterimizi ortaya koyduk ve şanssız zamanlarımızda kendimizi düşürmedik.”

Oyuncumuz Sadık Kabaca ise, "İlk maçı 9 sayı yenilgiyle bitirdik. Kazansak da 9 sayının üstünde bitirmek istiyorduk. Kazanmak için çktık. 9 sayı üstünde bitirdiğimiz için mutluyum. Takıma katkı vermek için elimden geleni yapmaya çalıştım. Hafta içi olmasına rağmen salon kalabalıktı. Taraftarımıza teşekkür ederim. Umarım derbide bizi güçlü şekilde desteklemeye devam ederler." ifadelerini kullandı.