11 Ağustos 2017 Cuma 13:18

Medical Park sağlık raporu | Mehmet Yağmur ve Serkan Aydın

Medical Park sağlık raporu | Mehmet Yağmur ve Serkan Aydın

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız’ın yeni transferlerinden Mehmet Yağmur ve altyapı oyuncumuz Serkan Aydın, yeni sezon öncesi sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler’de bir dizi sağlık testinden geçti.

Mehmet Yağmur, sağlık kontrolü sonrası GSTV’den İbrahim Demir’e yaptığı açıklamada, “Öncelikle Galatasaray adını duyunca heyecanlandım çünkü burası çok büyük bir camia. Ben de bu sene çok sorumluk almak istiyordum; çok oynamak istiyorum. Çok başarılı olabileceğime inandığım için Galatasaray’ı tercih ettim.

Bu sezon herkesin fedakarlık yaparak oynayacağı, herkesin elini taşın altına sokması gereken bir sezon olacak. Taraftarımızın, antrenörlerimizin, oyuncuların hep beraber ekstra efor sarf etmesi gereken bir sezon olacak.

Ligi tabii ki de en üst sırada bitirmek istiyoruz. Sinan Erdem Spor Salonu’nda şampiyonluklar gördüm. Sinan Erdem seyirciyle çok güzel atmosfer olurken rakip için de çok zor oluyor. Galatasaray seyircisi arkamızda olduğunda çok iyi sonuçlar alabiliriz.

Eurocup’ta çok ciddi yatırım yapan takımlar var. Bizim takımın bütçesi de diğer takımlara göre daha düşük. Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak” diye konuştu.

Geçtiğimiz sezonda A takım ile de çalışmalara çıkan 2000 doğumlu Serkan Aydın ise “Her genç oyuncu kendisine gelen şansı en iyi şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Böylesine büyük bir camiada ben de kalıcı olmak istiyorum. İyi süreler alıp elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum” dedi.