20 Kasım 2021 Cumartesi 18:15

Antalya 07 Basketbol galibiyetimizin ardından açıklamalar

Antalya 07 Basketbol galibiyetimizin ardından açıklamalar

Herbalife Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde galibiyetle ayrıldığımız Antalya 07 Basketbol maçının ardından oyuncularımız, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Takım Kaptanımız Pelin Bilgiç milli takım arasının ardından iyi bir dönüş yaptıklarını belirterek, “Kazandığımız için mutluyuz. Milli takımdan sonraki maçlar her zaman zor olur; ama biz bugün ivmemizi kaybetmediğimizi gösterdik. Önümüzdeki maçlar çok önemli. Çok rotasyonlu oynadık ve herkes iyi oynadı. Herkesin eline sağlık. İnşallah böyle devam edecek.” şeklinde konuştu.

Merve Aydın, Sopron maçı için iyi bir prova olduğunu dile getirerek, “Öncelikle milli takımı sonrası, aradan sonra böyle bir performans gösterdiğimiz için mutluyum. Çünkü kolay bir şey değil. Güzel bir oyun ortaya koyduk. Şimdi önümüzde Sopron maçın var. Bence bunun için de güzel sinyaller verdik. Aramıza yeni katılan bir arkadaşımız var. Onun içinde güzel bir fırsat oldu maç. Alacağımız güzel sonuçlar için heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Tina Krajisnik ise, “Milli takım arasından sonra bir araya gelip bu galibiyet almamız bir mutluluk verici. Bu maçı almamız bu yüzden çok önemliydi. Odaklandık ve hazırdık. Bir sonraki önemli maçımız için güzel bir hazırlık oldu.” dedi.