17 Kasım 2021 Çarşamba 14:03

Antalya 07 Basketbol maçının biletleri satışa çıktı!

Antalya 07 Basketbol maçının biletleri satışa çıktı!

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 5. haftasında Antalya 07 Basketbol ile karşı karşıya gelecek. Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde 20 Kasım Cumartesi günü oynanacak olan mücadelenin biletleri satışa çıktı!

Zorlu lig maratonunda zaferleri hedefleyen Sarayın Sultanları’nın yanında tek yürek olmak için TIKLAYIN!

Maç günü salon bilet gişelerinde yaşanabilecek yoğunluk sebebiyle taraftarlarımızın biletlerini internet kanalı üzerinden satın almasını tavsiye ederiz.

2021-2022 Sezonunda basketbol müsabakalarında uygulanacak Covid-19 tedbirlerini okumak için TIKLAYIN!

Müsabakalara sadece ev sahibi takımın seyircileri alınacak ve misafir takımın seyircilerinin salona girişlerine izin verilmeyecektir.

Aşı takvimini tamamlamış seyirciler son aşı tarihini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınabilmektedir.

Covid-19 geçirmiş ve izolasyon süreçlerini tamamlamış seyirciler 180 gün süre ile salonlara alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamış ve henüz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış seyirciler, müsabakalardan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla salona alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamamış seyirciler hiçbir suretle seyirci olarak salonlara alınamamaktadır.

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymayan seyirciler salonlara alınamamaktadır.

Seyircilerin salona girişlerinde bilet kontrolü ile birlikte HES kodu kontrolü de yapılacak olup, yukarıda belirtilen kriterlere uyulmaması halinde seyirciler salonlara alınamayacaktır.