4 Eylül 2023 Pazartesi 11:02

Galatasaray Çağdaş Faktoring yeni sezon kombineleri satışa çıktı!

Galatasaray Çağdaş Faktoring yeni sezon kombineleri satışa çıktı!

Kalbimiz senle çarpar, layıksın bu sevgiye şanlı Galatasaray! 2023/24 sezonunda EuroCup Women ve ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Galatasaray Çağdaş Faktoring’in tüm ev sahibi karşılaşmalarında geçerli olacak kombine biletleri satışa sunuldu!

Basketbol kariyerini sonlandırarak Galatasaray Çağdaş Faktoring Genel Koordinatörlük görevini üstelenen büyük kaptan Işıl Alben, Galatasaray Kadın Basketbolu’nun efsane isimlerinden Genel Menajerimiz Müge Erdem ve Başantrenörümüz Alper Durur yönetiminde önemli transferlere imza atan kadın basketbol takımımız yeni sezonda önemli hedeflerle yola çıkacak. Transfer sezonuna Birleşik Amerikalı skorer oyun kurucu Tiffany Mitchell’ı kadrosuna katarak başlayan takımımız, yabancı oyuncu kadrosunu Belçika Milli Takımı’nda forma giyen Hind Ben Abdelkader, Britanyalı oyuncu Mikiah Herbert Harrigan ve son olarak NaLysa Smith’i transfer ederek güçlendirdi. 

Yeri oyuncu kadrosunda da değişime giden Galatasaray Çağdaş Faktoring, başarılı milli oyuncumuz Meltem Yıldızhan ve Büşra Akbaş ile sözleşme yeniledi. Geçtiğimiz sezon Emlak Konut forması giyen Harika Eldaş ve Gizem Yavuz, altyapmızda yetişen oyuncumuz Yağmur Kübra Taşar ve İnci Güçlü ile kadrosunu tamamlayan takımımız, bir önceki sezon üçüncülük, geçtiğimiz ise final oynama başarısı gösterdiği EuroCup Women’da bu sezon kupayı hedefliyor.

Sarayın Sultanları, Ahmet Cömert Spor Salonu’na en büyük gücümüz olan Galatasaray taraftarıyla buluşmayı bekliyor. Dört farklı kategoride satışa çıkacak olan 2023/24 sezonu kombinelerinden satın alarak yeni bir  tarih yazma hedefi ile yola çıkan Galatasaray Çağdaş Faktoring’i desteklemenin şimdi tam zamanı! 

Kombineler 4 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 11.00’de www.passo.com.tr üzerinden satışa çıkıyor.

Anlaşmalı tüm banka kartlarına vade farkı alınarak 3, 5 ve 9 taksit imkanı sunulmaktadır. 2022-23 sezonunda kombine sahibi taraftarlarımız kombinelerini %10 indirimli olacak şekilde www.passo.com.tr adresinden üye girişi yaparak Hesabım > Rezervasyonlarım > Etkinlik Kombine Rezervasyonlarım bölümüne gidilerek kombinelerini yenileyebilirler.

Öğrenci kombinesi satın almak isteyen taraftarlarımız Sarı Kategoride bulunan bloklardan %10 indirim imkanından faydalanabilmektedir. Öğrenci kombinesi almak isteyen taraftarlarımızın (güncel öğrenci belgesini öğrenim gördüğü okul veya e-devlet sistemi üzerinden alabilecekleri belgeyi ibra etmeleri gerekmektedir) işlemleri Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park Kombine Ofisinden yapılacaktır.

Kombine Satış Linki: https://www.passo.com.tr/tr/kombine/galatasaray-cagdas-faktoring-kombine-bilet/488746

İletişim:

Telefon: 0212 305 19 36

Mail: basketkombine@galatasaray.org

Kombine Ofisi Çalışma Saatleri: Hafta içi (Resmi Tatiller Hariç) saat 09:00-17:00 arası