18 Eylül 2020 Cuma 12:02

Kadın Basketbol Takımımız Düşler Vadisi'nde

Kadın Basketbol Takımımız Düşler Vadisi'nde

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, Riva Düşler Vadisi'nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Organizasyonda Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız tüm kadrolarıyla yer aldı.

Başantrenörümüz Efe Güven moral verici bir etkinlik olduğunu belirterek, "Böyle bir organizasyon sezon öncesi bizim için çok moral verici ve güzel oldu. Riva projesi çok güzel bir proje. Evleri de gezdik. Çok keyifli bir yer. Doğa ile iç içe. Sezon öncesi hazırlığının stresinden uzaklaşıp hep beraber yemek yemek, keyifli vakit geçirmek bizim için çok mutluluk vericiydi. Sezon hazırlıklarımıza tam gaz devam ediyoruz." diye konuştu.

Asena Yalçın, "Böyle organizasyonlar çok güzel oluyor bizim için. 10 Ağustos'ta antrenmanlara başladık. Sürekli artarak bir tempoyla çalışmalarımız devam ediyor. Riva projesini de çok beğendik. Güzel bir proje olmuş. Kulübümüze de çok büyük bir katkısı olacak." dedi.

Cansu Köksal, "Organizasyondan ötürü emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Burada toplandık ve keyifli vakit geçiriyoruz. Riva projesini de gezdim. 15 senedir ailem Riva'da oturuyor. Buraya hakimim. Düşler Vadisi'nin yeri olsun, konum olsun, çok beğendim. Galatasaray Spor Kulübü'ne bir katkı olacak. Herkesin görüp bakmasını tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı.

Meltem Yıldızhan, "Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Riva Düşler Vadisi'ndeyiz. Çok güzel organizasyon oldu. Buradaki evler şahane. Takımımızla birlikte güzel vakit geçirdik." şeklinde konuştu.

Pelin Derya Bilgiç, "Bu organizasyon için emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Saha içinden ziyade saha dışında takım olabilmek, bir paylaşım içerisinde olabilmek çok önemli. Biz de bugün buluştuk, sohbetler edildi, güzel vakit geçirildi. Proje benim hoşuma gitti. Yer olarak da çok iyi. İç dizayn olarak odaların büyüklüğü de benim hoşuma gitti. Hem organizasyon hem de evler çok güzeldi." değerlendirmesinde bulundu.