13 Aralık 2017 Çarşamba 21:35

“Kazanma şansımızı değerlendiremedik”

“Kazanma şansımızı değerlendiremedik”

EuroLeague Women A Grubu sekizinci haftasında Sopron Basket’e 75-73 mağlup olan Galatasaray’da koç Marina Maljkovic ve kaptan Işıl Alben mücadelenin ardından Galatasaray Televizyonu muhabirlerinden İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu. Demeçler şu şekilde:

Marina Maljkovic:

“Bugün çok savaştık. Maç başında çok hata yaptık. Maçın son bölümlerinde kazanma şansımız geldi ama bunu değerlendiremedik. Ayşegül Günay’ın bu takım için ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk. Üstelik bugün çok hazır olmamasına rağmen ilk beş başladı ve sahada kaldı.”

“Önümüzde zorlu bir AGÜ Spor maçı var. Kayseri’ye biraz daha farklı bir takımla gideceğiz. Yeni transferimiz Ewelina Kobryn ve Ayşegül Günay’ı maçta kullanabileceğiz.”

“Ocak ayında daha farklı bir takım olacağız. Sezon daha çok uzun, umarım Ocak ayından sonra daha iyi bir takım oluruz. Sezonun geri kalanında yapacak çok işimiz var.”

Işıl Alben:

“Bu akşam taraftarlarımıza galibiyet hediye edemedik, bunun için üzgünüz. Maç boyunca savaşıp geri dönmeyi başardık ama o son topu değerlendiremedik. Önümüzdeki maçlara konsantre olacağız.”