17 Nisan 2018 Salı 12:34

“Kupayı alıp geleceğiz”

“Kupayı alıp geleceğiz”

REYER Venezia mücadelesi için İtalya’ya hareket eden Sarayın Sultanları, yolculuk öncesinde Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Oyuncularımızın açıklamaları şöyleydi:

Tuğba Taşçı: “İlk maçtan sonra da kendi aramızda konuştuğumuzda sevinmek için çok erken olduğunu belirttik. Taraftarla birlikte ilk maç muhteşemdi. Bugün Venezia’ya 22 sayılık avantajla gidiyoruz. Ne olursa olsun oradaki maç kolay olmayacak. İyi bir avantaj yakaladık; bizim tek hedefimiz oraya gidip kupayı alarak Türkiye’ye geri dönmek.”

İrem Naz Topuz: “Öncelikle ilk maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Taraftarımızın ekstra bir desteği vardı. Ancak daha henüz bir şey bitmedi. 22 sayılık fark yokmuş gibi hafta boyunca çalışmalarımızı sürdürdük. Oraya gidip kupayı alacağız. Başka bir şey istemiyoruz.”

Merve Uygül: “Çok heyecanlıyız. Oraya 22 sayılık avantajla gidiyoruz ancak fark yokmuş gibi düşünmeliyiz. Bu şekilde düşünürsek kupayı almamız daha kolay olacak. İlk maçtaki atmosfer muhteşemdi. Bu, daha önce kariyerimde hiç görmediğim bir atmosferdi. Taraftarımız orada da yalnız bırakmayacak bizi. Bundan sonra da her maçımıza bekliyoruz onları.”

Özge Kavurmacıoğlu: “Biz oraya avantajı düşünmeden gidiyoruz. İnşallah gidip kupayı alacağız. Tek hedefimiz bu. Çok uzun zamandır bu maç için hazırlıklarımızı yaptık. O yüzden sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum.”