6 Aralık 2017 Çarşamba 14:57

“Kalıcı olmaya çalışacağız”

“Kalıcı olmaya çalışacağız”

Galatasaray Futbol Akademisi oyuncuları olan ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan Sivas Belediye Spor mücadelesinde ilk kez A Takım ile resmi maçlara çıkan Recep Gül ile Barış Zeren, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün hazırladığı “Geleceğe Vole” Programı’na konuk oldu.

İki oyuncu da ilk maçlarında yaşadığı deneyimle ilgili duygularını paylaşırken şunları söyledi:

Barış Zeren: “Biz ısınmaya gitmiştik. Konsantre olmuştuk. İkinci yarının başından itibaren oyuna girmeyi bekliyorduk. Hocamız bizi çağırdı ve teknik anlamda da görevlerimizi söylediler. İnşallah daha fazla şans bulmaya çalışacağız.”

Recep Gül: “15 yaşında top toplayıcı olarak sahaya geliyorum. O zaman bile top geldiğinde bazen dalıyordum. Neler olacağını düşünüyordum. Dakikalar hızı ilerliyordu o gün. Hoca çağırdığında kalp atışlarımız daha çok yükseldi. Yine hoca da bizi rahatlattı. Ben zaten ısınırken maça konsantre olmuştum. Girdiğimde neler yapacağımı biliyordum. İlk top geldiğinde ne yapacağımı, nereye koşacağımı hep kurgulamıştım. İnşallah daha iyi şanslar gelir. Burada kalıcı olmaya çalışacağız.”

Merve Ergü’nün hazırlayıp sunduğu “Geleceğe Vole” Programı’nı bu akşam 20:30'da Galatasaray Televizyonu'nda izleyebilirsiniz.