20 Ocak 2017 Cuma 11:01

24Erzincanspor maçı biletleri satışta

24Erzincanspor maçı biletleri satışta

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu son hafta karşılaşmasında Galatasaray, 24Erzincanspor’u 24 Ocak Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da konuk edecek. Maç biletleri Beyoğlu GSStore Aslanlı yol gişeleri, aktif satış noktaları ve passo.com.tr üzerinden satışa sunuldu

Çiftlere özel Vip tribününde %50 indirimli bilet satışı yapılacaktır. İndirimli bilet satışları Beyoğlu GS Store, TT Arena Aslanlıyol ve Vip kombine ofisinden yapılacaktır. 

- Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.
- Türk Telekom Arena Aslanlı yol gişeleri hafta içi ve C.tesi  09:00 - 18:00 Pazar 11:00-17:00 arası hizmet vermektedir.
- Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00 -22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 - Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. 
- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın     alabilirler.
- Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
- Anagold 24Erzincanspor taraftarları biletleri, TT Arena Aslanlı yol gişesinden kağıt bilet olarak alabilirler.
- %50 indirimli bilet alan taraftarlarımız bir başkasına bilet hakkını devredemez.
- 0-6 yaş ücretsizdir.
- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
PASSO | SATIŞ NOKTALARI

 

STAT PLANI VE BİLET FİYATLARI: