10 Mayıs 2022 Salı 14:02

Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 37. hafta maçında, 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü saat 20.00’de Adana Demirspor A.Ş. takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 10 Mayıs 2022 Salı günü saat 14.00’te passo.com.tr adresinden 30 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Bilet satın almak için TIKLAYINIZ

FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca Demir Grup Sivasspor maçında çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY TRİBÜN 106, 107, GÜNEY TRİBÜN 119, 120 numaralı bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi neticesinde, kombine ya da 6’lı paket sahipleriyse yerlerini başka birine transfer edebilirler.

10 Mayıs 2022 Salı günü saat 14.00‘te, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 11.00’de rakip takım hariç, tüm takım logolu passolig kartlarına satışa çıkacaktır.

-Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

-Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

-Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

-0-6 yaş ücretsizdir.

-Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

-Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır

-E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

-Aslanlıyol Passolig gişeleri çalışma saatleri;

Hafta içi ve Hafta sonu 09.00-18.00