5 Aralık 2017 Salı 14:52

Akhisarspor maçı biletleri satışta

Akhisarspor maçı biletleri satışta

Galatasaray, Süper Lig İlhan Cavcav sezonu 15. hafta maçında, 9 Aralık Cumartesi günü saat 19:30’da Teleset Mobilya Akhisarspor'u ağırlayacak.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın biletleri Beyoğlu GSStore, Aslanlı Yol gişeleri, Aktif Satış Noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig çağrı merkezinden satışa sunuldu.

Biletler satışları 5 Aralık Salı günü saat 14:00’te GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 06 Aralık Çarşamba günü saat 11:00’de sadece Galatasaray logolu Passolig kartlarına satış yapılacaktır. 8 Aralık Cuma günü saat 19:30’dan sonra ise Teleset Mobilya Akhisar Passolig kartı dışındaki tüm Passolig kartlarına satış işlemi gerçekleşecektir.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 26.10.2017 tarihinde verdiği PFDK kararı neticesinde; FDT'nin 52/3. Maddesi uyarınca saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu DOĞU TRİBÜN 112 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle sonraki 2 ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesiyle Fenerbahçe maçını 112 blokta izleyen taraftarlarımız maçı dahil toplam 3 lig maçı girişte kart bloke cezası almıştır. DOĞU TRİBÜN 112 numaralı bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bu maç bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilerlerse mevcut yerlerini passo.com.tr üzerinden transfer edebilirler.

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin yüzde 60’ı 2018-2019 futbol sezonu kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.
 

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

BİLET DEVRİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

NOTLAR:
* Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
* Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

* Türk Telekom Stadyumu  Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.
* Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00 -22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
* Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
* Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
* Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
* Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
* 0-6 yaş ücretsizdir.
* E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

STAT PLANI VE BİLET FİYATLARI: