5 Mart 2018 Pazartesi 10:16

Atiker Konyaspor maçı biletleri satışta

Atiker Konyaspor maçı biletleri satışta

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nun 25. haftasına lider giren Galatasaray, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda Atiker Konyaspor'u ağırlıyor. 11 Mart Pazar günü saat 19:00’da başlayacak karşılaşmanın biletleri Beyoğlu GSSTORE, Aslanlı Yol gişeleri, Aktif Satış Noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig Çağrı Merkezi'nden satışa sunuldu.

Kombine  sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2018-2019 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.
 

Bilet satışları, GS BONUS KART ve GS MOBİLE sahiplerine öncelikli olup 6 Mart Salı günü saat 11:00’de sadece GS Logolu Passolig kartlarına; 10 Mart Cumartesi  saat 19:00’dan sonra Atiker Konyaspor Passolig kartı dışında tüm Passolig kartlara satış yapılacaktır.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

NOTLAR:

- Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
- Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
- Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
- Türk Telekom Stadyumu Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09:00-18:00 arası hizmet vermektedir.
- Beyoğlu GSSTORE haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
- Size en yakın Aktif Satış Noktaları'nı www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
- Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın Passolig kartı olması zorunludur.
- Passolig kartı olan taraftarlarımız, Passolig Çağrı Merkezi'nden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
- 0-6 yaş ücretsizdir.
- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

STAT PLANI VE BİLET FİYATLARI: