9 Eylül 2020 Çarşamba 21:31

Başkanımız Mustafa Cengiz: “Savaşçı bir karakteri, başarıyı isteyen bir yapısı var”

Başkanımız Mustafa Cengiz: “Savaşçı bir karakteri, başarıyı isteyen bir yapısı var”

Yeni transferimiz Oghenekaro Etebo, kendisini bir yıllığına Galatasarayımıza bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreni Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcımız Yusuf Günay'ın katılımıyla gerçekleşti.

İmza sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mustafa Cengiz, yeni transferimizin savaşçı bir yapısının olduğunu ve Galatasaray'a faydalı olacağına inandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Hayırlı olsun. Scout ekibimizin araştırmalarıyla ve teknik ekibimizin onayı doğrultusunda, gereken mali yapılanma içinde transferleri yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki uzun sürüyor ve taraftarlarımız sabırsızlanıyor. Beklentileri en optimum düzeyde karşılamak durumundayız. Birinci hedefimiz ve asıl düşüncemiz Galatasaray ve Galatasaray'ın geleceği. Biz bugün varız yarın yokuz. Gelecek kuşakları, çocuklarımızı, torunlarımızı düşünmek zorundayız. Bir devlet de böyle kurulur, bir organizasyon da böyle yüzyıllarca sürer. Geçmiş yönetimlerin bize verdiği bu emaneti en iyi şekilde gelecek yönetimlere, gelecek kuşaklara teslim etmek zorundayız.

"Çok genç bir kardeşimiz. Savaşçı bir karakteri var. Başarıyı isteyen bir yapısı var. Onun Galatasaray'a hizmet edeceğine ve camiamızı mutlu edeceğine inanıyoruz. Allah utandırmasın."