8 Ağustos 2019 Perşembe 01:37

Başkanımız Mustafa Cengiz'den TFF Süper Kupa zaferi sonrası açıklamalar

Başkanımız Mustafa Cengiz'den TFF Süper Kupa zaferi sonrası açıklamalar

Futbol Takımımızın, Akhisarspor’u 1-0 yenerek TFF Süper Kupa’yı müzesine götürdüğü mücadeleden sonra Başkanımız Mustafa Cengiz basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Süper Kupa mücadelesini değerlendiren Başkanımız Mustafa Cengiz, “Sıcağa ve rutubete rağmen güzel bir maç oldu. Akhisarspor da gördüğünüz gibi taş gibi bir takım. Ben onlara da alışık oldukları lige geri dönme yolunda iyi şanslar diliyorum. Bütün takımlara sezon başlamadan başarılar ve esenlikler diliyorum. Bugün biz kupayı kaldırdık, çok mutluyuz. İnşallah adil, dürüst, hakça bir yarış içerisinde ligimiz ve kupalarımız devam eder” ifadelerini kullandı

Basın mensuplarından Falcao’nun kulübümüze olası transferi hakkında gelen soru üzerine Başkanımız Mustafa Cengiz, “İnşallah KAP’ta açıklama olursa hep beraber okuruz” cevabını verdi.

Son olarak takımımızın yeni sezon öncesi durumunu değerlendiren Başkanımız, “Takım çok çok iyi. Sezon başı, tabiri caizse ilk kez bu sahada oynadık. Güzel de bir saha. Türkiye saha ve alt yapıda Avrupa’yı yakalamış hatta geçmiş durumda. İnşallah futbol anlamında da sadece Galatasaray ile değil, tüm takımlarımızla Avrupa’yı geçeriz. Türkiye olarak dünyanın tepesine çıkarız ve inşallah en tepede Galatasaray olur” diyerek sözlerini sonlandırdı.