1 Aralık 2019 Pazar 21:57

"Buradan üç puanla ayrılmamız gerekirdi"

"Buradan üç puanla ayrılmamız gerekirdi"

Futbol Takımımızın, Süper Lig Cemil Usta sezonu 13. hafta mücadelesinde Trabzonspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Emre Mor yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Emre Mor şu ifadeleri kullandı:

"Bence Kamil Ahmet'in bana müdahale ettiği pozisyon yüzde 100 penaltı. Saha içinde de bundan çok emindim. Maç bitince soyunma odasında tekrar izledim, daha da emin oldum. Rakibimi geçtim, arkamda kaldı. Topla alakası olmayan bir şekilde ayağıma vurdu. Bence şiddetin bir önemi yok, arkadan müdahalesiyle dengem kayboldu. Bence o nedenle kesin penaltı. Daha da anlayamadığım bir şey, bu pozisyonlar için bulunan VAR'a neden gidilmedi? Hakem neden başvurmadı? Bence penaltımız yendi."

"Maç boyunca ve özellikle ikinci yarı gösterdiğimiz performansla maçı kazanmayı hak ettik. Özellikle ikinci yarıda bulduğumuz pozisyonlarla, oynadığımız çabuk futbolla oyunu domine ettik. Düşündüğümüz ve istediğimiz futbolu özellikle ikinci yarıda ortaya koyduk. İyi çabuk pozisyonlara girip çabuk oynadık. Buradan üç puanla ayrılmamız gerekirdi."

"Benim için sonradan oyuna girmek kolay değil. Maçın temposuna alışıp temposunu hissetmek kolay değil. Ama elimden gelenin en iyisini yaptım, tehlikeler yarattım."