1 Eylül 2016 Perşembe 20:55

İdman Raporu: 01 Eylül 2016 Perşembe

İdman Raporu: 01 Eylül 2016 Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu üçüncü haftasında Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ilk olarak saat 10.00’da bir araya gelen oyuncularımız, sabah idmanını salonda kuvvet ve dayanıklılık üzerine yaptıkları çalışmayla tamamladı.

Daha sonra dinlenmeye geçen oyuncularımız, akşam saat 17.00’de teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink’in yönetiminde tekrar toplanarak gerçekleştirdiği antrenmana ısınma hareketleriyle başladı.

Ardından Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda üç gruba ayrılan takımımız, belirli bir alanda pas ve baskıya dayalı bir antrenman yaptı.

Antrenmanın ana bölümünde iki ceza sahası arasında 10’a 10 çift kale maç gerçekleştirildi.

Galatasaray'ın bu akşamki antrenmanında Futbol Akademisi'nden 2001 doğumlu Süleyman Luş ve 2002 doğumlu Mustafa Kapı da takımla birlikte yer aldı.

Teknik direktörümüz Olde Riekerink, genç oyuncularımızı idman öncesi takıma takdim etti.

Luis Cavanda, takımdan ayrı fizyoterapistler ve kondisyonerler eşliğinde özel çalışmalara başlarken Lukas Podolski'nin tedavisine devam edildi.

Galatasaray Futbol Takımı, Kayserispor karşılaşmasının hazırlıklarını yarın sabah saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.