7 Eylül 2016 Çarşamba 19:18

İdman Raporu: 07 Eylül 2016 Çarşamba

İdman Raporu: 07 Eylül 2016 Çarşamba

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu üçüncü haftasında Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ilk olarak sabah salonda kuvvet çalışması yapan takımımız, akşam antrenmanına ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı.

Teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink yönetimde daha sonraki bölümde gruplar hâlinde 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yapılırken ana bölümde 10'ar kişilik iki takım, gol bölgelerine giriş üzerine bir çalışma gerçekleştirdi.

Son bölümde ise iki ceza sahası arasında yapılan çift kale maçın ardından antrenman tamamlandı.

Tedavisine devam edilen ve bugün testleri yapılan Lukas Podolski'nin kuvvet ve ağırlıksız ortam koşu çalışmalarına başlamasına karar verildi.

Sol dizinden başarılı bir ameliyat olan Kolbeinn Sigthorsson, günü sağlık ekibimiz kontrolünde aktif dinlenme ile geçirdi.

Yapılan test çalışmalarında durumu iyi görülen Luis Cavanda'nın yarından itibaren takım çalışmasına katılması ön görülmektedir.

Galatasaray, Kayserispor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın akşam saat 19.00'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek.