17 Ağustos 2016 Çarşamba 19:17

İdman Raporu: 17 Ağustos 2016 Çarşamba

İdman Raporu: 17 Ağustos 2016 Çarşamba

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu birinci haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti.

Günün ilk çalışması için saat 10.15’te bir araya gelen takımımız, son beş yılda dördüncü kez kazanılan TFF Süper Kupa ile medya mensuplarına şampiyonluk pozu verdi.

Ardından teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink, toplu bir röportajla basının karşısına çıktı.

Daha sonra salonda kuvvet ve dayanıklılık üzerine bir antrenman yapan Galatasaray Futbol Takımı, son bölümde Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda Jan Olde Riekerink yönetiminde medya mensuplarına açık olarak bir çalışma daha yaparak günün ilk bölümünü sonlandırdı.

Takımımız, öğleden sonraki dinlenme bölümünün ardından saat 17.00’de yeniden bir araya geldi.

Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki idman, ısınma hareketleriyle başladı.

Ardından beşe iki top kapma ve pas çalışması yapan takımımız, devam eden bölümde üç grup hâlinde topa sahip olma çalışması yaptı. Daha sonra ise hücum ve savunma geçişleri üzerine yoğunlaşıldı.

Antrenmanın ana bölümünde 11’e 11 iki takım hâlinde taktik bir çalışma gerçekleştirildi.

Galatasaray Futbol Takımı, Kardemir Karabükspor maçının hazırlıklarına yarın Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Fatih Karagümrük ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde saat 18.00’de basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştireceği karşılaşmayla devam edecek.