15 Ocak 2016 Cuma 13:56

İdman Raporu: 15 Ocak 2016 Cuma

İdman Raporu: 15 Ocak 2016 Cuma

Galatasaray Futbol Takımı, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki kamp çalışmaları kapsamında son antrenmanını bu sabah gerçekleştirdi.

Regnum Carya Hotel Golf & Spa Resort’a ait antrenman sahasında teknik direktörümüz Mustafa Denizli yönetimindeki idman, kendisi için hazırlanan özel program dâhilinde Almanya’da bulunan Lukas Podolski dışındaki tüm oyuncuların katılımıyla başladı.

Antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve koordinasyon çalışmaları gerçekleştiren takımımız, daha sonra çabukluk çalışması yaptı.

Bu iki bölümde takımla birlikte çalışan oyunculardan Ryan Donk ve Sinan Gümüş, daha sonra kendileri için hazırlanan özel program dâhilinde reküperasyon koşusu gerçekleştirdi. Yeni transfer Martin Linnes ise dayanıklılık ve kuvvete dayalı arttırmalı koşu ile çalışmalarına devam etti.

Takımımız, çabukluk çalışmasının ardından iki gruba ayrılarak pas ve top kapma çalışması yaptı.

Antrenmanın ısınma, çabukluk ve pas / top kapma çalışması yapılan bölümünde takımla birlikte yer alan Hamit Altıntop, daha sonra kondisyoner eşliğinde sahada adaptasyon çalışması gerçekleştirdi.

Antrenmanın ana bölümünde belirli bir alanda hareketli ve bakıya dayalı bir pas çalışması yapıldı.

Toplam 60 dakika süren antrenman, soğuma hareketlerinin ardından sona erdi.

Regnum Carya Hotel Golf & Spa Resort’taki çalışmalarını tamamlayan Galatasaray, bugün saat 15.15’te Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla İstanbul’a dönecek.

Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında Sivasspor ile yarın saat 19.00’da Türk Telekom Arena’da oynayacağı maç için ise İstanbul’da kampa girecek.