12 Eylül 2017 Salı 15:08

İdman raporu | 12 Eylül Salı

İdman raporu | 12 Eylül Salı

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu beşinci haftasında Kasımpaşa ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Igor Tudor yönetiminde yapılan antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına başlayan takımımızda Antalyaspor’a karşı ilk 11’de forma giyen oyuncular, rejenerasyon çalışmasının ardından antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda daha sonra baskı ve yön değiştirme üzerinde durulan bir çalışma gerçekleştirildi. Ardından interval koşuya geçen oyuncularımız, bir sonraki bölümde topa sahip olma çalışması yaptı. Antrenman, dar alandaki çift kale maçın ardından tamamlandı.

Serdar Aziz, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Antalyaspor karşılaşmasının ardından yapılan tetkikleri sonrası kasığında hafif derecede zorlanma tespit edilen Martin Linnes, tedbir amaçlı olarak antrenmanda yer almadı.

Galatasaray Futbol Takımı, Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıklarına yarın sabah saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.