13 Şubat 2018 Salı 12:58

İdman raporu | 13 Şubat Salı

İdman raporu | 13 Şubat Salı

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda dün akşam Antalyaspor’a karşı ilk 11’de forma giyen oyuncular, günü salonda bireysel yenileme çalışmasıyla geçirdi. 

Diğer oyuncuların katıldığı Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ise dinamik ısınmayla başlandı. Daha sonra core stabilizasyon hareketleri yapıldı. Devam eden bölümde sınırlı alanda beşe beş pas çalışması gerçekleştirildi. Son bölümde ise dar alan oyunları (bire bir, ikiye iki, üçe üç, dörde dört ve beşe beş) üzerinde duruldu. Antrenman, yenileme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Galatasaray Futbol Takımı, Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıklarına Perşembe günü saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek. Antrenmanı takip etmek isteyen medya mensuplarının Çarşamba günü saat 11.00’e kadar gsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemini tamamlamaları rica olunur.