16 Ekim 2020 Cuma 19:33

İdman Raporu | 16 Ekim Cuma

İdman Raporu | 16 Ekim Cuma

Galatasaray Futbol Takımı, 2020-2021 Süper Lig Sezonu beşinci haftasında Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda gerçekleştirilen antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı. 

Daha sonra hedefsiz pas oyunları oynandı. 

Antrenmanın ana bölümünde teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde taktik çalışma yapıldı. 

Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. 

Taylan Antalyalı, kondisyonerler eşliğinde sahada takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. 

Ryan Babel, Martin Linnes, Christian Luyindama ve Sofiane Feghouli, milli takımlarından dönerek antrenmanda takımla birlikte yer aldı. 

Norveç Milli Takımı ile geçtiğimiz hafta üç maçta oynayan ve milli takım dönüşü yapılan değerlendirmede sol üst arka adalesinde ağrı şikâyeti bulunan Omar Elabdellaoui, günü yenilenme çalışmasıyla geçirdi. Oyuncumuzun sağlık durumu ile ilgili detaylı açıklama yarın gerçekleştirilecek tetkiklerin ardından yapılacak.  

Dün sabaha karşı Güney Amerika’dan dönen Radamel Falcao, daha önceden planlanan şekilde günü adaptasyon çalışmasıyla geçirdi. 

Galatasaray Futbol Takımı, Alanyaspor maçının hazırlıklarına yarın sabah saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.