21 Ağustos 2017 Pazartesi 20:42

İdman raporu | 21 Ağustos 2017 Pazartesi

İdman raporu | 21 Ağustos 2017 Pazartesi

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu üçüncü haftasında Demir Grup Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda medya mensuplarına açık yapılan idmanda Osmanlıspor’a karşı ilk 11’de olan oyuncular, ilk bölümde rejenerasyon çalışması gerçekleştirdi. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleri ve dar alanda pas, top kapma çalışmasıyla idmana başladı. Ardından interval koşu yapan oyuncularımız, daha sonra rejenerasyon ekibinin de katılımıyla baskı ve topa sahip olma üzerinde durulan bir çalışma yaptı. Bu çalışmanın ardından Osmanlıspor maçına ilk 11’de başlayan oyuncular, günü tamamladı. Takımımızın geri kalanı ise interval koşunun ardından dar alanda altıya altı çift kale maç yaptı.

Antrenmanı Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek de takip etti. Takımımız, antrenman öncesi Başkan Dursun Özbek ve antrenmanın bugünkü misafirleri olan Divan Kurulu üyelerimizle toplu bir fotoğraf çektirdi.

Sofiane Feghouli, takımdan ayrı kondisyoner eşliğinde sahada özel bir çalışma yaptı.

Galatasaray Futbol Takımı, Demir Grup Sivasspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.