25 Aralık 2017 Pazartesi 21:27

İdman raporu | 25 Aralık Pazartesi

İdman raporu | 25 Aralık Pazartesi

Galatasaray Futbol Takımı, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk ayağında Bucaspor ile oynayacağı maç öncesi bu akşam bir antrenman gerçekleştirdi.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde medya mensuplarına açık olarak yapılan idmanda dün akşam Göztepe’ye karşı 45 dakikadan fazla forma giyen oyuncular, ayak tenisi ve açma-germe egzersizleri ile antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise topla ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda daha sonra beşe iki top kapma çalışması yaptı. Ardından sınırlı alanda beşe beş oyunla antrenmana devam edildi. Antrenman, açma-germe egzersizleriyle tamamlandı.

Fernando Muslera, Mariano, Maicon, Bafetimbi Gomis ve Badou Ndiaye, teknik heyet tarafından verilen izinle antrenmanda yer almadı.

Göztepe maçında yaşadıkları sağlık problemleri nedeniyle karşılaşmaya devam edemeyen oyuncularımızın muayene ve tetkikleri yapıldı. Garry Rodrigues’in sağ üst arka adalesinde hafif zorlanma, Fernando Reges’in ise sağ dizinde iç yan bağ yırtığı tespit edilirken oyuncularımızın tedavisine başlandı.
 
Galatasaray Futbol Takımı, Bucaspor ile yarın akşam saat 20.30’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı’nda oynayacağı maç öncesi bu akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girdi.