22 Eylül 2019 Pazar 21:17

"İkinci golü bulsak oyunun kaderi değişecekti"

"İkinci golü bulsak oyunun kaderi değişecekti"

Futbol Takımımızın, deplasmanda BtcTurk Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadelenin ardından oyuncumuz Florin Andone yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Florin Andone şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray formasıyla ilk maçıma çıktığım için çok mutluyum. Aldığımız sonuç için ise çok mutlu olduğum söylenemez. Bugün en iyi performanslarımdan birini ortaya koymadım. Elimden geldiği kadar koştum, mücadele ettim. Takımıma maksimum seviyede yardımcı olmaya çalıştım. Geleceğe çok umutlu bakıyorum. İlerleyen günlerde mutlaka daha iyi şeyler yapacağım ve daha iyi performanslar göstereceğiz. Bugün bir galibiyet ile bitirseydik daha iyi olurdu tabii ki.

Büyük takımların çok fazla bahanesi olamaz. Pozisyonları bulduğunuz zaman gol yapmanız gerekiyor. Eğer ikinci golü bulsaydık oyunun kaderi değişecekti. Yapabileceğimiz bir şey yok, maç sonuçta böyle bitti. Dünyanın sonu değil, oynayacağımız son maç da değil. Pozitif olmak lazım. Optimist bir şekilde ileriye doğru bakıp, en iyi şekilde hazırlanarak galibiyetler almamız gerekiyor.”