19 Eylül 2022 Pazartesi 17:19

İstanbulspor hazırlık maçı biletleri satışta!

İstanbulspor hazırlık maçı biletleri satışta!

Futbol Takımımız, Milli maç arasında Spor Toto Süper Lig ekiplerinden İstanbulspor ile 24 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 19.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda hazırlık maçında karşı karşıya gelecektir.

Maçın biletlerini, 20 Eylül 2022 Salı günü saat 19.05’ten itibaren passo.com.tr adresi ve Aslanlı Yol bilet satış gişelerinden, passolig kartı sahibi veya passo.com üyeliği olan tüm taraftarlarımız satın alabileceklerdir.

2022 - 2023 Futbol Sezonu Loca Sahipleri;

Hazırlık maçını ücretsiz izlemek için, maç günü saat 14.00’e kadar passo.com sitesindeki kurumsal hesaplarından bilet tanımlamalarını yapabilirler.

2022 - 2023 Futbol Sezonu Kombine sahipleri;

Hazırlık maçını ücretsiz izlemek için, passo.com.tr ’de üye girişi yaptıktan sonra, rezervasyonlarım sekmesinden, 20 Eylül saat 19.05 - 21 Eylül saat 23.59 ödeme adımında Passolig kart ile ödeme yaparak ücretsiz biletinizi alabilirsiniz.

2022 - 2023 Galatasaray Nef Erkek Basketbol Kombine Sahipleri;

Basketbol kombinesi olan ve yeni satın alacak olan tüm taraftarlarımız, hazırlık maçını ücretsiz izleme fırsatına sahip olacaktır. Maçı ücretsiz izlemek isteyen taraftarlarımız, 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar basketkombine@galatasaray.org mail atmalarını önemle rica ederiz.

Sponsorlar ve kurumsal hesap sahibi taraftarlarımız için koltuk tanımlama işlemleri, passo.com.tr adresinden bu hazırlık maçı özelinde kurumsal sekmesinin altındaki biletler kısmından gerçekleştirilecektir.

Bilet satın almak için TIKLAYINIZ!

Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

Nef Stadyumu, Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09.00 – 18.00 arası hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi No: 444 1905

Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

0-6 yaş ücretsizdir.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.